Silmakeskus

Silmauuringud

Silmalaser

Mediserv OÜ ootab oma kliente uude avatavasse töötervishoiu ja silmakeskusesse Narva mnt 5 Tallinn, Foorumi keskuse II korrusele! Esinduses pakume klientidele mugavat ja personaalsemat lähenemist töötervishoiu ja silmauuringute alal. Silmakeskus on varustatud kõige kaasaegsemate oftalmoloogiliste seadmetega Jaapani tootjalt Nidek, mis võimaldavad mugavalt läbi viia silmade ja nägemise kõrgtäpsusega uuringuid nii täiskasvanutele, kui ka lastele alates 5 eluaastast. Erinevalt teistest on Nideki seadmed ühendatud ühtsesse andmesüsteemi, võimendades kliinilist efektiivsust. Mitmed uuringud on teostatavad silma tööjaamaga ühe koha peal, mis on mugav.

Esinduses on müügil lai valik prille ja prilliklaase, mille valimisel oleme Teile igati abiks. Mediserv OÜ on Prantuse kvaliteetprillide Marius Morel ja BMW brändi prillide ametlik edasimüüja. Marius Morell brändide valikus on elegantsed MARIUS MOREL, Skandinaavia disainiga meeste ÖGA, loodusest inspireeritud naiste KOALI, maailma ränduri hõnguga NOMAD, noorte sportlikult urbanistliku stiiliga REBEL ning mugavad LIGHTEC. Lisaks on müügil brändide GUESS, GUESS MARCIANO, CELINE DION ja CHRISTIES prillid.

Oleme arenemisjärgus ja teeme ettevalmistusi, et soetada lähitulevikus uusim põlvkonna silmalaser, mille abil saab taastada silmanägemist. Juba praegu on võimalik teostada eeluuringuid ning eelregistreeringuid silmalaseri protseduuriks!

Vastuvõtule saab registreerida helistades registratuuri numbrile 56 64 1211 tööpäevadel 8.00 - 17.00.

Hinnakiri:

Silmaarst dr. Aive Vahtramäe esmane visiit (sisaldab silmauuringuid): 30,00 eur

Silmaarst korduv 3 kuu jooksul (sisaldab silmauuringuid): 20,00 eur

Silmauuringud optometrist Mariliis Oja (sarvkesta kuju, paksuse ja silma siserõhu mõõtmine): 10,00 eur

Silma- ja nägemisuuringud (silmauuringud+ silma eesmise osa biomikroskoopia, nägemistestid, autorefraktor, pupilli suuruse mõõtmine ning prilliretsepti koostamine): 20,00 eur

Topograafia-  võimaldab pildistada üles sarvkesta topograafilise kaardi silmahaiguste analüüsimiseks (sarvkestast sõltub kuni 70% silma optilisest jõust): 40,00 eur

Pisaravedeliku kvantiteedi määramine (kuiva silma test): 2,00 eur

     

 Mediservi silmauuringute jaam.                                                                              Sarvkesta topograafiline kaart.

Tere tulemast!

Osaühing Mediserv on asutatud 2003 aastal eesmärgiga  pakkuda töötervishoiuteenuste täislahendust ettevõtetele üle Eesti.

Jaanuaris 2017 on avatud Mediservi tervisekeskus aadressil Narva mnt 5 Tallinn, kus lisaks töötervishoiuteenustele pakume põhjalike silmauuringuid.

Tänu kõrgprofessionaalsele meeskonnale ja kaasaegsetele seadmetele saame pakkuda kindla kvaliteediga teenust.

Kirjutage või helistage meile- me leiame parima lahenduse probleemile!

Soovides Teile parimat ja lugupidamisega

Mediservi pere